Skarpetki
W trakcie aktywności sportowej stopy pracują znacznie intensywniej niż zazwyczaj. Przekłada się to nie tylko na zmęczenie mięśni, ale również na większą tendencję do potliwości. Można jednak pomóc swoim stopom, a dla każdego, kto chciałby tak właśnie zrobić sprowadziliśmy do sklepu dip24 skarpetki męskie sportowe (w tym między innymi te te produ...
W trakcie aktywności sportowej stopy pracują znacznie intensywniej niż zazwyczaj. Przekłada się to nie tylko na zmęczenie mięśni, ale również na większą tendencję do potliwości. Można jednak pomóc swoim stopom, a dla każdego, kto chciałby tak właśnie zrobić sprowadziliśmy do sklepu dip24 skarpetki męskie sportowe (w tym między innymi te te produkowane przez New Balance).

Dzięki lekkiej tkaninie o właściwościach oddychających Twoje stopy będą w czasie ćwiczeń lepiej oddychać, a wilgoć będzie znacznie łatwiej odprowadzana na zewnątrz. Plusem jest również to, że skarpetki męskie sportowe schną dużo szybciej od „zwykłych”.

Dla osób nastawionych na dłuższe treningi oraz tych, którym szczególnie mocno zależy na unikaniu przegrzania stóp, posiadamy również ofertę na stopki sportowe – idealne na lato.
Więcej

Skarpetki W tej kategorii nie ma produktów.