ul. Jana Pawła II 86,
08-103 Stare Opole

pracujemy 9-18
536 536 119

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w DIP to bezpieczne zakupy. Przekonaj się jak bardzo przykładamy się do podniesienia Twojego bezpieczeństwa na najwyższy poziom podczas zakupów w naszym sklepie.

1. Bezpiecznie na łączach - Szyfrowanie SSL

Twoje połączenie ze sklepem jest w pełni zabezpieczone za pomocą protokołu SSL, kluczem o długości 128 bit. Połączenie jest szyfrowane i uwierzytelniane algorytmem AES_128_GCM, a mechanizm wymiany kluczy to ECDHE_RSA.

Ok, a teraz po ludzku: 
SSL sprawia, że Twoje dane są bezpieczne. Zastosowane technologie szyfrują wszystkie wymieniane dane pomiędzy Twoim komputerem, a sklepem. Bardzo podobne zabezpieczenia używane są dzisiaj do obsługi bankowości internetowej na całym świecie.
Ciekawostką jest, że złamanie klucza SSL o długości 128 bit zajęłoby dzisiejszemu Superkomputerowi 1 bilion lat. Możesz odetchnąć ze spokojem.

 

 

2. Pokochaj, albo rzuć - Bezproblemowy zwrot towaru  

Ostateczną decyzję o zakupie podejmujesz mając towar w ręku. Na dokładne zapoznanie się z produktem dajemy 14 dni. Nie oczekujemy wyjaśnień, nie chcemy znać motywu. Bez problemu przyjmiemy zwrot towaru i zwrócimy gotówkę lub wymienimy towar na inny. Przeczytaj więcej o zwrotach na tej stronie.

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl