Doskonale wiemy, że przed każdym internetowym zakupem wielokrotnie zadajesz sobie pytanie czy to co masz w koszyku jest tym czego oczekujesz. Prawdopodobnie dlatego dokładnie oglądasz wszystkie zdjęcia, wytrwale czytasz opis i dane techniczne produktu. Znany dreszczyk emocji towarzyszy Ci aż do rozpakowania paczki.
Bądź spokojny!
Kupując u nas ostateczną decyzję podejmujesz mając towar w ręku.
Od chwili otrzymania towaru masz pełne 14 dni na dokładne zapoznanie się z kupionymi produktami. To wystarczający czas by zastanowić się czy chcesz zachować towar.
Jeśli uznasz, że to nie dla Ciebie, daj nam o tym znać.
 
Sposób zgłoszenia nie ma znaczenia!

Wystarczy SMS lub skromny e-mail. Ewentualnie zadzwoń z informacją, że chcesz odstąpić od umowy, a od razu wszyscy w naszej firmie będą o tym wiedzieć.
Od momentu dostarczenia informacji o odstąpieniu masz 14 dni na wysłanie towaru do naszej siedziby. Obie czynności możesz wykonać równolegle, na przykład umieszczając formularz odstąpienia w paczce z produktem.
 
Formularz odstąpienia też nie ma znaczenia!

Rozumiemy jeśli jesteś zabiegany i połowę dnia spędzasz na korcie lub boisku. Nie krępuj się! Odstąpienie od umowy możesz napisać nawet na kolanie. Gdybyś jednak potrzebował wzoru, mamy go dla Ciebie tutaj
 

Przesyłka zwrotna powinna być starannie zabezpieczona, w podobny sposób jak ją otrzymałeś. Koszt wysyłki zwrotu jest po Twojej stronie, więc zalecamy wysyłać za pomocą Poczty Polskiej, bo najtaniej. Nie przyjmujemy przesyłek płatnych przy odbiorze.
 
Wysłana do nas paczka powinna zawierać:
  • oryginalnie zapakowany towar bez śladów użytkowania,
  • gratisy dołączone do zwracanego asortymentu,
  • formularz odstąpienia od umowy z Twoim podpisem.

Aby znacznie przyspieszyć procedurę zwrotu, załącz dokument zakupu - paragon lub fakturę VAT.


Wszystkie zwroty i wymiany prosimy kierować na adres:

DIP,
Stare Opole, ul. Jana Pawła II 99
08-103 Siedlce

Jeśli zastosujesz się do powyższego, z radością przyjmiemy nasz wspaniały towar z powrotem na magazyn, a Tobie oddamy gotówkę. 
Kto by nie chciał mieć tylu fantastycznych rzeczy wokół siebie?
Zwroty obsługujemy zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta uchwaloną 25 maja 2014 roku.