ul. Jana Pawła II 86,
08-103 Stare Opole

pracujemy 9-18
536 536 119

O nas

Sklepy które są własnością DIP: galeriasportowa.net, DIP24pl(sklep na allegro) 

Pełna nazwa firmy: DIP Paweł Wielogórski

Adres siedziby: ul. Jana Pawła II 86, 08-103 Stare Opole 

Właściciel firmy: Paweł Wielogórski

NIP: 821 250 39 74

REGON: 146310078 

Kontakt: +48 536 536 119, +48 500 444 358(właściciel)

opłata jak za połączenie  standardowe - wg cennika operatora

E-mail: esklep@dip24.pl

O firmie DIP

Firma DIP oferuje swoim klientom produkty najwyższej jakości. Naszym celem jest zapewnienie Państwu szerokiego asortymentu, zgodnego z najnowszymi trendami na świecie. Dokładamy wszelkich starań, by ze wszystkich zakupów dokonanych w naszych sklepach każdy klient był zadowolony. Oferujemy prostą, bezpieczną i wygodną możliwość dokonania zakupów online z możliwością odbioru osobistego. 

Ponadto nasza firma jest dostawcą hurtowym odzieży, obuwia oraz akcesoriów sportowych dla jednego z największych sklepów obuwniczych w Polsce.

Kolejną usługę jaką wykonujemy to kompleksowe wyposażenie drużyn sportowych jak i indywidualnych sportowców.  


O zakupach na stronie galeriasportowa.net

Sklep internetowy galeriasportowa.net jest łatwy i intuicyjny w obsłudze. Menu kontekstowe ułatwia wybór interesującej oferty. Po wybraniu odpowiedniego artykułu ukazują się szczegółowe informacje takie jak: zdjęcia, opis, przeznaczenie, materiały oraz inne. Po wybraniu interesującej oferty w sposób bezpieczny i przejrzysty klient kierowany jest do wyboru metody płatności. Wszystkie informacje dotyczące zapłaty pokazują się na stronie, co pomaga klientowi sfinalizować zakup.


O obsłudze klienta

Dbając o zadowolenie naszych klientów, na każdym etapie zakupów zapewniamy rzeczową pomoc oraz doradztwo. Do Państwa dyspozycji udostępniamy kontakt telefoniczny (536 536 119) oraz mailowy pod adresem: sklep@galeriasportowa.net

O asortymencie produktów

W sklepie galeriasportowa.net znajdą Państwo towary najbardziej znanych producentów: Adidas, Everlast, Kappa, Lonsdale, Nike, Puma, Pierre Cardin, Reebok. W ofercie posiadamy również towary zyskującej w ostatnim czasie spore uznanie w oczach klientów - 4F. 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl